Poctivé potraviny z našich regiónov

Pár slov o Gazdovskom trhu

Gazdovský trh je pre Vás to správnou voľbou, ak hľadáte čerstvé, zdravé a kvalitné potraviny, a zároveň Vám záleží odkiaľ tieto potraviny pochádzajú. S myšlienku Gazdovského trhu ako kamennej predajne, ktorá na trh prináša kvalitné Slovenské potraviny sme sa zapodievali už dávnejšie. Dlho túto ideu brzdilo nákupné správanie väčšiny domácností, ktoré uprednostňovali a do určitej miery stále uprednostňujú cenu pred kvalitou potravín. V poslednom období však narastá nespokojnosť s kvalitou prevažne dovážaných potravín. Túto skutočnosť umocňujú potravinové škandály, ktoré sú už takmer na dennodennom poriadku.

Sme presvedčení, že Slovenský spotrebiteľ si zaslúži kvalitné potraviny.

I napriek neustálemu znižovaniu podielu Slovenských výrobkov, existuje množstvo farmárov, pestovateľov a výrobcov, ktorí nezabudli produkovať kvalitné potraviny a ktorí nemajú možnosť  ponúknuť svoje výrobky v konvenčných potravinových reťazcoch.

Mnohí z nich si otvorili vlastné predajné miesta, kde ponúkajú svoje kvalitné produkty. Problém spočíva v tom, že ako spotrebiteľ, ktorý má záujem o zdravé kvalitné potraviny sa „nabeháte“.

Naším cieľom je ponúknuť tie najlepšie produkty za prijateľnú cenu, vyprodukované v našich regiónoch, čím podporujeme domácich farmárov, pestovateľov a výrobcov.

  

Vznik kamennej predajne s kvalitnými potravinami od Slovenských výrobcov podporili 3 myšlienky: Tou prvou bolo dostať tradičné poctivé potraviny na náš stôl, tou druhou podporiť malých lokálnych výrobcov a do tretice možnosť nakúpiť kvalitné potraviny pod jednou strechou. Vďaka myšlienke „Slovenskosti a kvality“ je náš obchod odlišný a unikátny. Dizajn predajne je koncipovaný tak, aby jej návšteva evokovala atmosféru Slovenského gazdovského dvora.

Strategickú úlohu v našom obchode zohráva kvalitný personál, ktorý Vás dokáže atraktívnou formou oboznámiť s našou ponukou a pôvodom jednotlivých výrobkov.

Prečo práve Gazdovský trh?

Gazdovský trh prináša poctivé kvalitné domáce potraviny na náš stôl. Poctivé preto, že sú vyrobené podľa tradičných, generáciami preverených receptúr bez použitia konzervantov, náhražok, škodlivých É-čok a ďalších chemikálií.

Kvalitné, pretože prirodzenú chuť a kvalitu nie je možné nahradiť chemickým kokteilom. Iba kvalitné jedlo vyprodukované v súlade s prírodou je zdravé.

Domáce preto, lebo sú výsledkom poctivej práce, častokrát rodinnej tradície miestnych farmárov, pestovateľov a výrobcov z našich regiónov a nemuseli tak precestovať pol sveta, aby sa dostali na náš stôl.

viac ...

Referencie

“Šovdra – údená sušená šunka z mäsovýroby Parížek získala značku kvality SK”
znackakvality.sk

Viac ...